מדוע לבחור ב-FootLog?

 • עשוי להקל בכאבי הרגליים

  FootLog  תוכנן ועוצב באופן מדעי כמסאג'ר וממתח,

  התורם בהקלת הלחץ על כפות הרגליים הכואבות שלך,

  אשר חוות עומס מידי יום.

   

   

 • הקלה במתח ולחצים בגוף

  FootLog עשוי לתרום בהפגה של העצבים בגוף ובכפות 

  הרגליים, שחרור הלחץ והמתח הקיים.

 • עשוי להועיל לבעיית הדורבן

  דורבן= דלקת בחיתולית הכפית, ובלועזית Plantar Fasciitis

  כאבים בעקב כף הרגל המחמירים במצב של עמידה ממושכת/הליכה!

  רבים מהלקוחות שלנו נחלו הצלחה עצומה בהפחתת סימפטומים של

  הדורבן ברגל באמצעות FootLog .FootLog לא רק שמספק עיסוי

  מרגיע, אלה גם מגרה את קצות עצבים בכפות הרגליים, גורם המעודד

  את אספקת הדם לאזור, דבר העשוי להועיל לבעיית הדורבן בכף רגל.

   

   

 • הגדלת מחזוריות הדם

  מחצית ממקרי המוות בארה"ב בכל שנה מתרחשים בעיקר

  בעקבות מחלות לב, כלי דם וטרשת עורקים. קרוב למיליון

  אנשים מאבדים את חייהם כתוצאה מכך שכלי הדם בגופם

  איבדו את הגמישות ומפסיקים לתפקד בצורה תקינה.

  FootLog עשוי לתרום להגדלת מחזוריות הדם,

  וכן להחזרת הגמישות של כלי הדם. 

 • Footlog מיוצר ביוטה שבארה"ב, נבחר כמוצר המנצח של לשכת המסחר בארה"ב, זוכה פרס BCEI.

אודות 

FootLog ישראל בכתובת www.footlog.co.il הנם נציגים בלעדיים של יצרן FootLog ארה"ב, ה-FootLog הנו מעסה לכף הרגל המיוצר בארה"ב ופותח ע"י  Ren Field. המוצר הנו קל משקל ועמיד ובנוי מחומר רך עם כ- 250   זיזים גמישים. ה -Footlog  הנו כלי אולטימטיבי לשיפור בריאות כף הרגל, הוא פותח באופן מדעי ומבוסס על עקרונות הרפלקסולוגיה. 

המוצר שנחשב לאחד ממוצרי העיסוי הטובים ביותר לכף הרגל, נמכר למעלה מ-2 מיליון יחידות בעולם. FootLog עשוי לעזור לבעיות של דורבן ברגל ובכלל מצוין לספורטאים שעוסקים בריצה ובפעילות ספורטיבית דומה. 

הסיפור של ה-FootLog

מפתח המוצר מר רן פילד עסק בתחילת דרכו כשרת בבית ספר במשרה מלאה וכמאבטח במשרה חלקית בשדה התעופה, מתוקף תפקידו נכח רן שעות רבות על הרגליים וכתוצאה מעמידה ממושכת סבל מכאבים עזים בכפות הרגליים.  הוא ניסה אינספור מוצרים כדי שיקלו על כאביו אך לא מצא מוצר שיהווה פתרון הולם כי הכאבים לא פסקו .

רן החליט שאם אין פתרון הולם לבעיות הרגליים שלו, אז למה לא להמציא פתרון כזה? רן הלך לנגריה באזור מגוריו והתחיל בניסיון לפתח פתרון לבעיה שלו. תחילה, ייצר רן מן מכשיר עשוי כולו מעץ, כאשר חתיכת העץ שעיצב, הייתה מכוסה ב-250 בליטות קטנות, שאותן כינה כ"אצבעות", באמצעות המכשיר שייצר, עיסה רן את אצבעות הרגליים, קשת כפות הרגליים וכן את העקבים. לשמחתו זה סיפק לו את הגירוי הדרוש לשיפור בכאבי הרגליים, חבריו לעבודה ניסו את המוצר לאחר שהוא הכין גם להם והם היו כל כך מרוצים, כך ששאלו אותו מדוע הוא לא מוכר את זה ? מכאן ההחלטה לעזוב את עבודתו כמאבטח ולהתעסק במה שיהיה לעתיד FOOTLOOG   הייתה קצרה.

כמובן שהוא התפטר מעבודתו והחל לפתח את המוצר יחד עם אשתו וילדיו שנרתמו למאמץ ומכרו את הגרסה הראשונית של המוצר למעסים ואורטופדים בכנסים ובאירועים שונים .

בהמשך באמצעות חברות תקשורת המוצר קיבל חשיפה גדולה , והוא כבר התבקש לייצר 10,000 יחידות עבור מוסד מסוים  , לא היה לו את כל התשתיות המכונות צוות ההפצה המשלוחים והעובדים, אך הוא גייס סטודנטים נכים ואת מרבית המשפחות בשכונה כדי לעמוד באתגר, לבסוף הצליח רן, לעמוד ביעד של 5,000 יחידות תוך 30 ימים, תוך כדי שהוא מבין כי עליו להשקיע במוצר ולפתח אותו לממדים הרבה יותר גדולים.

בהשקת המוצר בחנויות כלבו בארה"ב נמכרו 32000 יח' תוך 18 דקות. רן הצליח למכור במהלך השנה הראשונה למעלה מ500,000 יחידות. הFootlog מוגדר כאחד ממוצרי העיסוי הטובים ביותר לכף הרגל  וזכה בפרס המוצר הטוב ביותר מטעם לשכת המסחר  בארצות הברית 

Dr' Kenneth B. Rehm
מנהל במחלקה האורטופדית לכף הרגל

ד'ר קנט ראם, בוגר מכללת קליפורניה משנת 1976 ובהתמחות ניתוחי כף הרגל, בעל תואר דוקטורט ברפואה שיקומית וביומכניקה בדגש על סיכון גבוה.

ד'ר קנט ראם הנו יושב ראש מרכז רפואי במחלקת כף רגל לחולי סכרת וטיפול בפציעות בסאן דיגו, קליפורניה ובעל ניסיון של 25 שנים בתחום, 

מרצה לקבוצות רפואיות, ומשמש כיועץ ועורך של מגזין רפואי בארה"ב.  ד'ר קנט ראם, כתב ספרון הסברה על מחלות ובעיות בכפות הרגליים,

(ספרון זה כתוב בשפה האנגלית), ומצורף למוצר ה-Footlog, ספרון זה מציין את יתרונותיו הרבים שלה-Footlog, איך להשתמש במכשיר ועוד..

המידע הכתוב בספרון הנו אינפורמטיבי בלבד ומהווה את דעתו האישית של הסופר, מידע זה אינו מהווה כל המלצה ו/או תחליף לייעוץ עם הרופא המטפל שלך!