כאבי שרירים – FootLog

 

 כאבי שרירים – FootLog

 

כאב הנו חוויה תחושתית לא נעימה, המתרחשת בגופנו בעקבות העברת דחף עצביי  למוח ומעבירה מסר בו התרחשה סוג של פגיעה ברמות הגוף. תחושת הכאב הינה איתות אזהרה לגוף שבעצם אומר לך היי יש לך רקמה פגועה! לצורך ההמחשה כל מי שעוסק  בפעילות אינטנסיבית בחדר הכושר או אפילו בעבודה יוצר סוג של נזק משני לסיבי השריר ולרקמות החיבור שהן  סוג של פציעות שרקמות הגוף חוות עקב הטלת עומס עליהן .לדוגמה: במהלך אימון בחדר כושר מתווצר עומס מתמשך על השריר הנגרם ע"י מתיחה, דחיקה, משיכה או כל תנועה רציונלית אחרת המגרה ויוצרת עומס על השריר, הדבר גורם ליצירת שינוים במבנה השריר מה שמביא לכאבי שרירים למחרת האימון . כאשר אנו חווים כאבי שרירים הגוף מתקן ובונה את עצמו ולאחר מכן מתאושש מהאימון או מהפעולה שביצעתם , ניתן לומר כי מרביתנו חווינו סוג של שרירים  תפוסים אחרי מאמץ מסוים בין אם בעבודה או חדר הכושר , הכאב הוא בלתי נמנע והוא חלק מהתהליכים שהגוף עובר כדי לחדש את עצמו ולבנות את הרקמות שניזוקו באימון כדי שיהיו חזקות יותר ויסתגלו בעתיד לעומס גדול יותר.

 

כאבי שרירים הינם למעשה האינדיקציה לכך שרקמות החיבור וסיבי השריר עברו סוג של טראומה, הכאב הנו מנגנון הריפוי וההתחדשות של הרקמות והסיבים , כמובן שכאבי שרירים קשורים לפעמים במחסור של מגנזיום בגוף, זאת תוכלו לבדוק באמצעות הרופא המטפל שלכם.

 

הטריק למניעה או הפחתה של הכאב הנו בטיפול מונע, אך גם זה לא ימנע לחלוטין את כאבי שרירים אלו אלא יפחית אותם . אחת השיטות הפופולריות לטיפול בכאבי שרירים הוא עיסוי . בדרך כלל איננו מייחסים חשיבות יתרה לכאבי שרירים , אך כיום מספר מדאיג של אנשים סובל מכאבי גב, צוואר ורגליים- כאבים שיכולים לנבוע ממתח, חרדה , מאמץ, או אפילו הדבקות בווירוסים. מנוחה ופעילות גופנית מתונה חשובות להקלה של כאבי השרירים, בנוסף אמבטיות חמות עיסוי ותרגילי מתיחה צריכים להתבצע לעתים בתדירות גבוהה יותר , אם הכאב מטופל באופן נכון ניתן להפחית אותו בצורה ניכרת.

 

 FootLog The Ultimate Foot Massager

FootLog הנו מוצר לעיסוי כפות הרגליים המושתת על עקרונות הרפלקסולוגיה, טכניקה של עיסוי שמטרתה להשפיע על תפקוד תקין של הגוף. התאוריה ברפלקסולוגיה טוענת כי: כפות הרגלים המכילות נקודות רפלקס מתאימות ומשפיעות על אזורים ואיברים שונים בגוף, ע"י לחיצה של רפלקסולוג הבקיא במיקומם של נקודות אלו אנו יוצרים סוג של ריפוי  העשוי להקל על כאבים ולרענן את גופנו וע"י כך להועיל בהגדלת מחזוריות הדם. הFootlog   יעזור להחזרת הגמישות של כלי הדם ועשוי לרענן ולחדש את גופכם . למידע נוסף לחצו: FootLog 

footlog