מכשיר עיסוי לכפות הרגליים

מכשיר עיסוי לכפות הרגליים -FootLog

 

כיום יש מודעות ההולכת וגדלה למראה חיצוני ובריאות טובה, ניתן לומר לרוב בהקשר זה כי אם הנכם נראים טוב אז כנראה שאתם מרגישים טוב.  רבים הם האנשים הקונים מותגי יוקרה המתהדרים בהם, פוקדים את חדרי הכושר 3-4 בשבוע בכדי לשמור על הגזרה ולהראות אטרקטיביים, מודעים בטכנולוגיות של נעלי ריצה, ואפילו רוכשים מדרסים המותאמים אישית, כל אלו כאמור, הן חלק מארסנל המוצרים שבהחלט עשויים להועיל לבריאות כפות הרגליים. מאידך, קיימת חוסר מודעות לגבי תחזוקה יומיומית של כפות הרגליים, כאן למעשה נכנס לתמונה הכוללת- מכשיר עיסוי לכפות הרגליים – FootLog.

 

הידעת?

כף הרגל הממוצעת חשופה ללחץ של יותר מ-70 טון למיל ( 1.6 ק"מ בקירוב), אנו שוכחים שבזמן שאנו רצים ממקום למקום, ובמשך כל היום כי כפות הרגליים שלנו חוות חבטות תמידיות. כמעט כל אדם בוגר חש בחייו סוג של כאב בכפות הרגליים, רק כאשר אנו חשים כאב אנו נזכרים למעשה שהזנחנו אותם, במצב שכזה, הרגליים שלנו הופכות לדאגה הגדולה ביותר. הבעיה העיקרית היא שבמידה שחלה תחושת שיפור כלשהי ואנו מרגישים טיפה יותר טוב, אנו שוב חוזרים להזניח את כפות הרגליים. מסיבה זו פותח מכשיר ה-FootLog . FootLog הנו מכשיר עיסוי לכפות הרגליים בשימוש ידני אשר תוכנן ועוצב באופן מדעי כמסאז'ר וכממתח. כלי זה אינו מיועד אך ורק להענקת סיפוק מידי והקלה בכאבי כף הרגל, אלה גם כמכשיר תחזוקה יומיומי של כפות הרגליים. 

 

שימוש במכשיר

 FootLog עשוי בהחלט להתאים לספורטאים – רצים וטריאתלטים, רוכבי אופניים, מתאמני קרוספיט וחדר כושר, שחקני טניס, שחקני כדורסל ועוד, כל אלו מעמיסים רבות על כפות הרגליים, כמו כן, המוצר מתאים לנשים הנועלות עקבים גבוהים, לאנשים העובדים בעבודות המצריכות עמידה/ישיבה ממושכת, לאלו הסובלים מעודף משקל, לאלו הסובלים מדורבן בכף הרגל ועוד

 

לפרטים נוספים אודות יתרונות הFootLog לחצו כאן >>

 

 

Footlog – המוצר שכל ספורטאי צריך להוסיף לארסנל

 

 

כיום סביר להניח שמרבית ספורטאי הצמרת המקצועיים  מייחסים חשיבות עליונה  ליתרונות של  התאוששות והרפיית השרירים לאחר פעילות ספורטיבית.

אחד הכלים השימושיים ביותר עבור רצים, אתלטים וספורטאים הוא  ה-Footlog , אז מהו Footlog? וכיצד הוא עשוי לסייע לכם? 

   

ספורטאים רבים מייחסים חשיבות עליונה לכפות הרגליים שלהם, ובמיוחד לאלו המציבים רף מטרות גבוה , כגון: ניתורים, ריצות למרחקים ארוכים,ספרינטים, אימונים אינטרוולים, קפיצות, ועוד. ספורטאים ואתלטים אשר לא מאמנים את קבוצת השרירים המעורבים נוטים ועשויים להיפצע, במצב שכזה נוצר מאמץ יתר מצד הפציה הפלנטרית (Plantar fasceitis) הבא לידי ביטוי בנזקים מיקרוסקופים הגורמים לקשי תנועה וכאבים ממושכים.

 

הרגליים שלנו תומכות בלחץ יומיומי עצום ונושאות את משקל גופנו. במיוחד בזמן פעילות גופנית מאומצת,  העומס המופעל על הרגליים עשוי  לגרום  לעייפות ובמקרים מסוימים אפילו לזיהומים. אחת הפעילויות שאולי מפעילות עומס רב על שרירי הרגליים וכפות הרגליים  היא פעילות הריצה, שעל כל יתרונותיה כגון אספקת חמצן לגוף שיפור זרימת הדם ושיפור סבולת לב-ריאה היא עשויה לגרום לפציעות שהשכיחה שבהן הינה תופעת הדורבן בכף הרגל, אך לא רק, לכן אם כבר החלטתם שזו הפעילות המועדפת עליכם בצעו את אימוני הריצה במינון הנכון ודאגו לתת לשרירים מנוחה והתאוששות. אחד מהכלים להתאוששות מהירה הנו עיסוי לכף הרגל  שעשוי להיות יעיל מאוד לאחר פעילות מאומצת ובוודאי כאשר כפות הרגליים סופגות לא מעט   IMPACT בזמן פעילות,  לפיכך כדאי לכל ספורטאי ואתלט להכיר את מכשיר עיסוי לכפות הרגליים FootLog.

 

מספר עובדות על מכשיר הפוטלוג

 

 Footlog, המיוצר בארה"ב הנו מוצר קל משקל, במידות של 33/5 ס"מ, עמיד ובנוי מחומר רך עם כ- 250 זיזים גמישים, Footlog  נחשב לאחד ממוצרי העיסוי הטובים ביותר לכף הרגל, ונמכר מעל 2 מיליון יחידות ברחבי העולם, מידותיו הקטנות מאפשרות לכם לארוז אותו ולקחת אותו אתכם לכל מקום,  לחופשה שלכם, לעבודה שלכם ולכל מקום שרק תרצו.

 

Footlog תוכנן ועוצב באופן מדעי כמסאז'ר וממתח התורם בהקלת הלחץ על כפות הרגליים הכואבות שלך אשר חוות עומס מידי יום. כלי זה אינו מיועד אך ורק להענקת סיפוק מידי והקלה בכאבי כף הרגל, אלה גם כמכשיר תחזוקה יומיומי של כפות הרגליים אשר עשוי לתת פתרון מצוין לספורטאים ואתלטים העוסקים בריצה ובפעילות ספורטיבית, וזאת ע"י זירוז והקלת ההתאוששות לאחר הפעילות הגופנית. כמו כן ה- FootLog עשוי לתת פתרון מצוין להקלה בכאבי הרגליים, לסובלים מבעיית הדורבן בכף הרגל, לנשים הנועלות נעלי עקבים גבוהים, אנשים העובדים בעבודות המצריכות עמידה/ישיבה ממושכת, וכן לאלו הסובלים מעודף משקל.

 

 שימוש ב –  Footlog  יעודד זרימת דם מוגברת אשר עשויה לתרום לזירוז מטבולי ופינוי של חומצות חלב וכן חומרי פסולת מטבוליים אחרים ברמה התאית המצטברים עקב פעילות מאומצת במיוחד בקרב אתלטים וספורטאים. 

 

ביקורות והמלצות מהארץ ובעולם

 

 

Footlog מוצר מועדף בקרב לא מעט אתלטים,רקדנים,מתעמלים, רצים ואנשי טריאתלון ברחבי העולם. רצת המרתון Camille Herron שזכתה ב12 מרתונים (runnersworld ) הגדירה את המוצר כמדהים. באתר www.marathontalk.com המוצר תואר כאחד מהכלים המרכזיים לטיפול בתופעת הדורבן בכף הרגל.

 

בנוסף, בוצעה סקירה ע"י אתר שוונג, מהמובילים בתחום הריצה והטריאתלון (ע"י ד"ר שמוליק צור): לעיון וקריאת הסקירה לחצו כאן

 

*כולל מדבקות המוודאות שהמוצר חדש(רק בישראל), ברגע שמסירים אותן הן משאירות סימן על גבי האריזה!

לרכישה