אבטחת האתר      

אנו בחברת FootLog ישראל שואפים למקסם את חווית הקנייה שלך באתרנו, דף התשלום מאובטח ע"י letsencrypt  המוכרת מאוד ברחבי העולם, תוכלו לראות כי דומיין האתר נמצא תחת פרוטוקול אבטחה SSL (מנעול ירוק).

 

עמוד לתשלום (דף הזמנה):

המידע שהנכם משאירים בדף ההזמנה, הנו בסיסי ביותר וכולל:  שם, שם משפחה, כתובת, מיקוד,עיר , כתובת אימייל וטלפון לצורך יצירת קשר.

שיטות תשלום:

הזמנה דרך Paypal ישראל

הזמנה ייחודית המגנה הן על הקונה והן על המוכר - לפרטים אודות תשלום בPaypal לחצו כאן!

תחזוקה:

האתר מאובטח ומתוחזק יום יומית ע"י צוות מומחים תחת FootLog ישראל.

נגישות: 

לתאימות מלאה עם תוסף הנגישות, השתמשו בדפדפן Google Chrome או Firefox

אחריות ושירות     

FootLog ישראל הינה נציגה בלעדית של יצרן FootLog בארה"ב, מעסה כף רגל איכותי שזכה בפרס לשכת המסחר בארה"ב , אנו הגורם היחיד המוסמך למתן שירות ואחריות למוצרי החברה, אנו מחויבים לתת לכם הלקוחות שירות מצוין, מאחר ושביעות רצונכם הינה בראש סדר העדיפויות שלנו.

עלון הדרכה למוצר FootLog

אנו מודים לך על בחירתך במוצר  ה-FootLog   ומקווים כי המוצר ישמש אותך על הצד הטוב ביותר  וממליצים לכל משתמש/ת לקרוא מדריך זה בטרם השימוש במוצר זאת כדי שתוכלו ליהנות מיתרונותיו של המוצר ולהשתמש בו באופן נכון . התכנים המופעים במדריך באנגלית (64 דף) אינם מהווים כל סוג של עצה רפואית ו/או תחליף לחוות דעת רפואית מקצועית. בכל אופן במידה ואתה סובלים מבעיה רפואית כלשהי, יש לפנות לרופא לקבלת חוות דעת טרם יעשה שימוש במוצר.   

מדריך למוצר FootLog

   המדריך כולל :

       1.      אודות הFootLog

       2.      הוראות אזהרה ובטיחות

       3.      הוראות שימוש

       4.      אחריות

1.אודות ה-FootLog

FootLog ישראל בכתובת www.footlog.co.il הנם נציגים בלעדיים של יצרן FootLog  בארה"ב, ה-FootLog הנו מעסה לכף הרגל המיוצר בארה"ב ופותח ע"י  Ren Field. המוצר הנו קל משקל ועמיד ובנוי מחומר רך עם כ- 250   זיזים גמישים. ה-FootLog הנו כלי אולטימטיבי לשיפור בריאות כף הרגל, הוא פותח באופן מדעי ומבוסס על עקרונות הרפלקסולוגיה. 

המוצר שנחשב לאחד ממוצרי העיסוי הטובים ביותר לכף הרגל, נמכר למעלה מ-2 מיליון יחידות ברחבי העולם. הוחלט לייבא את המוצר לישראל לאחר שנוכחנו לדעת בבדיקה שערכנו שאכן המוצר משפר את זרימת הדם בכף הרגל והנו עשוי להועיל לבעיית הדורבן בכף הרגל. FootLog מצוין לספורטאים העוסקים בריצה ובפעילות ספורטיבית דומה, במיוחד לאנשים היושבים הרבה או עומדים הרבה. 

 

2. הוראות אזהרה ובטיחות 

שימו לב ! המוצר אינו מוצר רפואי ואינו מהווה כל סוג של  תחליף למוצר רפואי  ! אם יש לך חשש בריאותי כלשהו ו/או הנך נוטל/ת תרופות  ו/או הנך סובל/ת מבעיה רפואית כלשהי ו/או  הנך סובל/ת ממחלה כרונית כלשהי: עליך להיוועץ עם הרופא המטפל שלך בטרם השימוש במוצר. המידע בשפה האנגלית בספרון המצורף באריזה הינו מידע אינפורמטיבי בלבד ודעתו האישית של הכותב!  מידע זה אינו מהווה  כל המלצה ו/או תחליף לחוות דעת רפואית ו/או ייעוץ עם הרופא המטפל שלך. בנוסף אם הנך בהריון חובה עלייך להתייעץ עם רופא ההיריון שלך לפני השימוש במוצר. 

אין להשתמש במוצר אם התגלה בו סוג של פגם (פגם בייצור),  המוצר מיועד לאנשים בריאים מעל גיל 18, כמו כן, לספורטאים ואתלטים ובהתאם להוראות השימוש והבטיחות בעברית בלבד .

כללי אזהרה ובטיחות נוספים:

1.  מוצר זה אינו צעצוע ואינו מיועד לילדים,

     הרחיקו מהישג ידם של ילדים!

2.  אין להשאיר את המוצר בקרבת בעלי חיים כדי שלא ייהרס ע"י לעיסה.

3.  אין לבצע כל שימוש במוצר פגום ו/או שנפגם ו/או ניזוק ו/או ספג פגיעה כלשהי.

4.  אין להשתמש בFootLog במקום רטוב.

5.  אין לשטוף ו/או להרטיב את המוצר במים.

6.  השימוש במוצר יעשה על משטח יבש בלבד כאשר הנכם יושבים באופן יציב.

7. אין לבצע שימוש במוצר בעמידה ו/או בכל מנח גוף שאינו יציב . אלא בישיבה בלבד . קבלת החלטה לשימוש ב FootLogבעמידה הינה על אחריות המשתמש בלבד! 

8.  אין להשתמש במוצר על פצעים פתוחים ו/או חתכים וחבלות ועור פצוע.

9.  עליכם להשתמש במוצר כאשר הנכם בערנות מלאה.

10.המוצר מיועד לעיסוי כפות הרגליים בלבד ולא לשום אזור אחר בגוף ו/או כל מטרה אחרת.

11.אין להשתמש במוצר תחת השפעת משקאות אלכוהוליים ו/או תרופות הרגעה ומשככי כאבים.

12.מוצר זה אינו מיועד לשימושם של אנשים עם מגבלות שכליות , גופניות וחושיות אלא אך ורק בהמלצת הרופא המטפל ואישורו, ובפיקוח מבוגר אחראי.

13.אין להשתמש במכשיר עיסוי זה על אנשים שיש חשש ו/או שידוע שהם נמצאים בטיפול רפואי ו/או  שדיווחו על בעיה בריאותית  כלשהי מבלי לקבל אישור מהרופא המטפל שלהם.

14.אם הנך בהריון חובה עלייך להתייעץ עם רופא ההיריון שלך לפני השימוש במוצר.

15.הפסק/י שימוש במקרה של גירוי לעור, החמרת כאב ו/או כל אי נוחות אחרת.

16.אין להשתמש  במוצר עם אף סוג של קרם ו/או שמן וחומרי סיכוך למיניהם.

17.FootLog עלול לגרום לתחושת ערנות, לא מומלץ להשתמש במכשיר לפני השינה

המוצר הינו היגייני ואישי – לא ניתן יהיה להחזיר מוצר  שאריזתו נפתחה ע"י מדבקת השימוש ופתיחת האריזה.

 

3. הוראות שימוש 

שבו על כיסא יציב, הניחו את המכשיר על משטח יציב רצוי שטיח, לאחר מכן,  גלגלו את הפוטלוג קדימה ואחורה ולאורך כף הרגל. בצעו את הגלגול החל מהבהונות לעקב ובאופן עדין ואיטי, עליכם לבצע פעולה זו למשך 10-15 שניות כל פעם כאשר הנכם מפעילים לחץ עדין , אם חשתם מאמץ נוחו מעט ושוב גלגלו את המכשיר למשך 10-15 שניות נוספות וכך הלאה. אין לעסות את כפות הרגליים יותר מ 8 - 5  דקות . נסו את המכשיר בשתי וריאציות : כולל/ללא גרביים (בכדי להרגיש את ההבדל התחושתי). לאחר שעברתם על כף הרגל, עסו בעדינות את צדי כף הרגל, קשת כף הרגל, עקבים, ואצבעות הרגליים למשך 2 עד 4 דקות.                            

הוראות תחזוקה:

יש לנקות את ה-FootLog ובהתאם לצורך, באמצעות מטלית סטרילית לחה בלבד!

4. אחריות למוצר 

חברת FootLog ישראל נושאת באחריות ל-12 חודשים בנוגע לתקלות או פגמים בייצור (החל מתאריך הרכישה).

המוצר יצא ממחסני היבואן בשלמותו ובאופו תקין, זאת ועוד, תחת בקרת איכות של היבואן, כל מוצר נמסר למשווק כאשר הינו תקין לחלוטין בטרם יצא לשיווק ללקוח הסופי.

האחריות אינה כוללת:

 *נזקים שנגרמו בזדון או עקב שימוש שגוי ולא סביר במוצר ו/או אובדן או גניבה.

 *בלאי טבעי ומשימוש סביר.

 *שבר ו/או נזק למוצר שנעשה בו שימוש לא סביר ולא ע"פ הוראות היבואן.

 *שריטות על המוצר.

*נזק כתוצאה מכח עליו.

*פגם כתוצאה מחשיפת המוצר לאזור עם מים ורטיבות ו/או חשיפה לשמש ו/או לטמפ' חריגה.

 *שימוש מסחרי שגרם למוצר נזק בצורה ישירה או עקיפה.

*רשלנות.

*ניקוי המוצר בניגוד להוראות התחזוקה. 

Untitled-1

כמו כן, תיקון או שירות שניתן ע"י גורם אחר מלבד FootLog  ישראל יגרום להסרת האחריות, אחריות לFootLog תינתן אך ורק בתחום השיפוטי של מדינת ישראל , אשר נרכשו דרך משווקים מורשים בלבד. האחריות תקפה רק לגבי הלקוח ששמו מופיע על החשבונית, והיא אינה ניתנת להעברה לצד שלישי. 

מימוש האחריות

במידה והנכם סבורים כי המוצר פגום: עליכם להודיע על כך מיידית .בטרם החזרת המוצר יש ליצור קשר עם שרות הלקוחות של FootLog לצורך אישור קיבלת פנייתכם.

בכדי לקבל שירות למוצר בקרו באתר האינטרנט תחת קטגוריית צור קשר או בכתובת האימייל: [email protected],  או בפקס: 076-5109400 מלאו את הפרטים הבאים: שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, נושא (הפנייה), טלפון, וכן את תוכן ההודעה. בתוכן ההודעה ציינו בבקשה את שם הספק (חנות ) ממנה נרכש המוצר, עיר, תאריך הרכישה, וכן את צבע המוצר: צבעוני/שחור-לבן/כחול. עליכם לציין את מס' חשבונית הקנייה וסיבת ההחזרה של המוצר. לאחר טיפול בפנייה תקבלו הנחיות נוספות לכתובת האימייל שלכם.

במידה ויתברר כי המוצר נפגם כתוצאה משימוש שאינו תואם את תנאי האחריות והוראות השימוש המצורפות, המוצר לא יוחלף למוצר חדש.  במידה והמוצר כן יוחלף, צבעו של המוצר החלופי יבחר ע"פ שיקולי החברה.

במידה והFootLog- נשבר או נפגם תחת שימוש סביר ובהתאם להוראות השימוש בתקופת האחריות (12 חודשיים מתאריך הרכישה),  המוצר יוחלף ללא תשלום, שלחו את המוצר יחד עם האריזה והחשבונית המקוריים, לכתובת: FootLog ישראל ת.ד 813 לוד. משלוח המוצר הפגום אל כתובתנו יבוצעו על חשבון הלקוח ובאחריותואין אפשרות לאיסוף עצמי של המוצר החלופי.

מוצהר במפורש כי חברת FootLog ישראל רשאית להשאיר ברשותה את הפריט הפגום. כמו כן, הפריט הפגום יוחלף עד 10 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר החלופי.

האחריות בעלון זה מבטלת כל אחריות או ערבויות קודמות ו/או אחרות שניתנו בכתב ו/או בע"פ ו/או כל מדיה אפשרית ע"י יצרן  FootLog ו/או כל גורם אחר מלבד יבואנית FootLog ישראל.

לידיעתכם : מוצר זה מיובא מחו"ל ,יש להתייחס לכיתוב בעברית בלבד.

יצרן :FootLog  , סולק לייק סיטי ,יוטה 84126 תוצרת ארה"ב  ,   יבואן  רשמי: FootLog ישראל רח' העבודה א.ת רמלה

תמיכה ושירות תינתן ע"י היבואן במייל: [email protected]

פקס: 076-5109400